Turniej w Krzeszowicach 2017.04.02 (rocznik 2007 i młodsi)

Dnia 02.04.2017 (Niedziela) odbędzie się turniej w Krzeszowicach dla rocznika 2007 i młodszych.

Zbiórka: 8.15 (na miejscu), pierwszy mecz 8:40.

Jest to Turniej Eliminacyjny do turnieju Futbol Bez Granic.

Informacja od trenera z Krzeszowic:
"Spotykamy się w niedziele 2 kwietnia na obiektach sportowych w Krzeszowicach na pl. Kulczyckiego 2
Turniej zaczyna sie od godz 8.00. Czas gry:16 min, Ilość drużyn:18 Jestesmy podzieleni na 3 grupy gdzie gramy systemem każdy z każdym, po rozgrywkach grupowych każda drużyna rozegra 2 mecze w fazie play off. ( gramy 6+1 ), Prowadzona będzie klasyfikacjia końcowa. Każda drużyna ma zapewniony ciepły posiłek. Na orliku obowiązuje zakaz gry w korkach. Rotacyjnie po 6 meczach w w grupie bedziemy zmieniac się boiskami. W Środę odbędzię się losowanie grup które przeprowadzą zawodnicy APMT. Po losowaniu wieczorem wyśle szczegółowy harmonogram. Drużyny które wezmą udział w turnieju: APMT Krzeszowice 2007, APMT Krzeszowice 2008, APMT Czernichów, APMT Limanowa, Gks Świt Krzeszowice, Prądniczanka Kraków, Hat-trick Skawina, LKS Mordarka, Wisła Brzeźnica, Słowik Olkusz, Didi Gol Rabka, FC Będzin, MKS Trzebinia Siersza, Champions Kraków, Jadwiga Kraków, AP Gołcza, Uks AP 21 Trzebinia, Olimpia Piekary Śląskie"
Powołani: Majewski, Bednarczyk, Krzysztoń Piotr, Filas, Męcik, Czapiński, Koch, Lasoń, Pańczyk, Śliwecki.
Stroje białe kpl.,(pomarańczowe koszulki na zmianę).
Buty 2 rodzaje - na nawierzchni naturalnej gramy w korkach, na sztucznej w turfach.
Jeżeli ktoś z jakiegoś powodu nie może proszę o informację do 29.03.2017 (trening środa).